MSR v latinsko-amerických tancoch 2020, Rado a Eliška vicemajstrami

V MŠ hale v Banskej Bystrici sa uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v latinsko-amerických tancoch, kde sa skvelými tanečnými výkonmi a umiestneniami prezentovali i naše tanečné páry. V kat. „Dospelí“ sa vicemajstrami SR v LAT stali Rado s Eliškou, v „Mládeži do 21r.“ si Marek s Paťkou vytancovali finálové umiestnenie a rovnako tak i Martin s Lenkou v kat. „Mládež“ a Kristián so Simonou v kat. „Junior I“.

Všetkým tanečným párom za účasť a dosiahnuté výsledky a reprezentáciu tanečného klubu ďakujeme a srdečne gratulujeme 🙂 😀 .

Výsledky:

 

 

Dospelí

2. miesto / Finále Radovan Kurinec a Eliška Lenčešová

10.miesto / Semifinále Michal Nazaruk a Vendulka Hrnčiríková

Mládež do 21 r.

5.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

9.miesto / Semifinále Gregor Králik a Pavlína Belavá

 

 

Mládež 

6.miesto / Finále Martin Poliak a Lenka Farkašová

7.miesto / Semifinále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

16.miesto Timotej Kľačko a Karin Soukupová

18-19.miesto Marek Kleiman a Luisa Chiara Buttafoco

23.miesto Lukáš Hipík a Vanesa Kočiská

Junior I

6.miesto /Finále Kristián Šimko a Simona Chovanová

 

Žilina Dance Cup 2020

   Samuel a Tamara si víťazstvom v kat. Dospelí STT vytancovali výkonnostnú triedu „C “ srdečne blahoželáme 😀 .

Srdečne blahoželáme všetkým tanečným párom za medailové a finálové umiestnenia a za prezentáciu svojich tanečných umení 😀 .

Výsledky:

 

Dospelí B STT

3.miesto / Finále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Dospelí B LAT

6.miesto / Finále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Dospelí C STT

8.miesto Samuel Kubík a Tamara Janotková

Dospelí C LAT

14-15.miesto Samuel Kubík a Tamara Janotková

Dospelí D STT

1.miesto / Finále Samuel Kubík a Tamara Janotková,

zisk tredy „C“

 

 

Junior II D STT

2.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianka Kumorová

Junior II D LAT

3.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianka Kumorová

Junior I D STT

7.miesto / Semifinále Kristíán Šimko a Simona Chovanová

Junior I D LAT

3.miesto / Finále Kristíán Šimko a Simona Chovanová

 

WDSF Open Brno 2020

Výsledky:

6.3. 2020

Mládež do 21 rokov STT

8.miesto / Semifinále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

Mládež do 21 rokov LAT

16.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá

8.3.2020

Mládež STT

33.miesto Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Mládež LAT

výsledky budú zapísané po skončení súťaže

 

Pohár Pezinského kultúrneho centra

  Imrich s Katkou získali na tejto bodovacej súťaži v LAT svojím prvenstvom v kat. „Dospelí“ výkonnostnú triedu „A“, srdečne gratulujeme 😀 .

Zároveň gratulujeme všetkým tanečným párom za ich predvedené výkony 😀 .

výsledky:

Dospelí B STT

2.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dospelí B LAT

1.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Junior I D STT

6.miesto / Finále Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

Junior I D LAT

11.miesto / Semifinále Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

 

Print this Stránka

O nás

Vitajte v tanečnom klube Welcome Trnava

Dovoľujeme si osloviť širokú verejnosť a milovníkov spoločenského tanca, ako možno využiť svoj voľný čas a informovať  Vás o činnosti a úspechoch nášho tanečného klubu, ktorého zakladateľom je kvalifikovaný tréner spoločenského tanca Ján Sianta.

Ponúkame:

  • Tanečný šport pre deti, mládež a dospelých.
  • Tanečná príprava pre deti od 5 rokov.
  • Kurzy spoločenského tanca.
  • Individuálna príprava na rôzne druhy spoločenských podujatí….(svadby, plesy…).
  • Tanečné vystúpenia na oslavách, firemných večierkoch a recepciách.
  • Kondičné tréningy.

Na stretnutie s Vami sa v novo vynovenej a ľahko dostupnej tanečnej sále teší vedúci klubu TK Welcome a tréner 1.kvalifikačného stupňa Zdeno Blesák.

Permanent link to this article: https://www.tkwelcome.sk/

MSR v latinsko-amerických tancoch 2020, Rado a Eliška vicemajstrami

V MŠ hale v Banskej Bystrici sa uskutočnili Majstrovstvá Slovenska v latinsko-amerických tancoch, kde sa skvelými tanečnými výkonmi a umiestneniami prezentovali i naše tanečné páry. V kat. „Dospelí“ sa vicemajstrami SR v LAT stali Rado s Eliškou, v „Mládeži do 21r.“ si Marek s Paťkou vytancovali finálové umiestnenie a rovnako tak i Martin s Lenkou …

Read more

Žilina Dance Cup 2020

   Samuel a Tamara si víťazstvom v kat. Dospelí STT vytancovali výkonnostnú triedu „C “ srdečne blahoželáme 😀 . Srdečne blahoželáme všetkým tanečným párom za medailové a finálové umiestnenia a za prezentáciu svojich tanečných umení 😀 . Výsledky:   Dospelí B STT 3.miesto / Finále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová Dospelí B LAT 6.miesto / …

Read more

WDSF Open Brno 2020

Výsledky: 6.3. 2020 Mládež do 21 rokov STT 8.miesto / Semifinále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská Mládež do 21 rokov LAT 16.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá 8.3.2020 Mládež STT 33.miesto Imrich Rumi a Katka Bachoríková Mládež LAT výsledky budú zapísané po skončení súťaže  

Read more

Pohár Pezinského kultúrneho centra

  Imrich s Katkou získali na tejto bodovacej súťaži v LAT svojím prvenstvom v kat. „Dospelí“ výkonnostnú triedu „A“, srdečne gratulujeme 😀 . Zároveň gratulujeme všetkým tanečným párom za ich predvedené výkony 😀 . výsledky: Dospelí B STT 2.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková Dospelí B LAT 1.miesto / Finále Imrich Rumi a …

Read more