↑ Return to Výsledky

Print this Stránka

2019

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/?page_id=2909

Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 4 z 20 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 1 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 7 z 30 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež do 21 rokov 9 z 28 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 4 z 32 párov …

Zobraziť stránku »

Martin Poliak a Lenka Farkašová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 6 z 20 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 6 z 30 párov 9.3.2019 WDSF Open, Brno Mládež STT 15 z 52 párov 9.3.2019 WDSF Open, Brno Mládež LAT 28-29 z 53 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 10 z 32 párov 30.3.2019 MSR …

Zobraziť stránku »

Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 13 z 20 párov 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež do 21 rokov 7 z 15 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 22 z 30 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež do 21 rokov 27 z 28 párov 9.3.2019 WDSF Open, Brno Mládež STT …

Zobraziť stránku »

Marek Kleiman a Vanesa Balážová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 16 z 20 párov 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež do 21 rokov 9 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B STT 3 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 5 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 16-18 z 30 párov 23.2.2019 …

Zobraziť stránku »

Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 17 z 20 párov 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež do 21 rokov 8 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B STT 9 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 2 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 10-11 z 30 párov 23.2.2019 …

Zobraziť stránku »

Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Junior II 9 zo 17 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Junior II 11 z 18 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 8 z 19 párov 6.4.2019 Ružomberok, SLP Juniori STT 3 z 34 párov 27.4.2019 SLP, Lučenec Juniori STT 5 z 27 párov 27.4.2019 SLP, …

Zobraziť stránku »

Erik Košík a Karin Soukupová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 10 z 20 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B STT 4 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 6 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 19-20 z 30 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 20 z 32 párov 27.4.2019 SLP, Lučenec …

Zobraziť stránku »

Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 10.2.2019  Bratislava Dospelí C STT 17 z 21 párov 4.5.2019  Trnava Dospelí C STT 12-13 zo 17 párov 4.5.2019 Trnava Dospelí C LAT 18 z 19 párov 18.5.2019 Nitra Dospelí C STT 12-13 z 19 párov 18.5.2019  Nitra Dospelí C LAT 4 z 22 párov 26.5.2019 Nové Zámky Dospelí C STT …

Zobraziť stránku »

Gregor Králik a Pavlína Belavá

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 15 z 30 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež do 21 rokov 18-19 z 28 párov

Zobraziť stránku »

Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 4.5.2019  Trnava Dospelí C STT 6-8 zo 17 párov 4.5.2019 Trnava Dospelí C LAT 6 z 19 párov 18.5.2019 Nitra Dospelí C STT 10 z 19 párov 18.5.2019  Nitra Dospelí C LAT 19-20 z 22 párov 26.5.2019 Nové Zámky Dospelí C STT 6 zo 14 párov 26.5.2019  Nové Zámky Dospelí C LAT 7 z …

Zobraziť stránku »

Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 4.5.2019  Trnava Junior II D STT 3 z 11 párov 4.5.2019 Trnava Junior II D LAT 6 z 13 párov 1.6.2019 Žilina Junior II D STT 7-8 zo 16 párov 1.6.2019 Žilina Junior II D LAT 9 zo 17 párov

Zobraziť stránku »

Marek Kulas a Kristína Danišová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 26.5.2019 Nové Zámky Junior II E 4 z 12 párov 26.5.2019  Nové Zámky Junior I E 3 zo 14 párov 1.6.2019 Žilina Junior II E 5 z 8 párov 1.6.2019 Žilina Junior I E 4 z 9 párov 2.6.2019 Pezinok Junior II E 2 zo 7 párov 2.6.2019 Pezinok Junior …

Zobraziť stránku »

Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 26.5.2019 Nové Zámky Dospelí D STT 7 z 12 párov 26.5.2019  Nové Zámky Dospelí D LAT 8 z 10 párov 1.6.2019 Žilina Dospelí D STT 7 z 13 párov 1.6.2019 Žilina Dospelí D LAT 9 z 12 párov

Zobraziť stránku »

Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 26.5.2019 Nové Zámky Deti II E 1 z 11 párov 2.6.2019 Pezinok Deti II E 1 z 13 párov

Zobraziť stránku »