↑ Return to Výsledky

Print this Stránka

2019

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/?page_id=2909

Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

  Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 4 z 20 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 1 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 7 z 30 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež do 21 rokov 9 z 28 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 4 z 32 …

Zobraziť stránku »

Martin Poliak a Lenka Farkašová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 6 z 20 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 6 z 30 párov 9.3.2019 WDSF Open, Brno Mládež STT 15 z 52 párov 9.3.2019 WDSF Open, Brno Mládež LAT 28-29 z 53 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 10 z 32 párov 30.3.2019 MSR …

Zobraziť stránku »

Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

    Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 13 z 20 párov 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež do 21 rokov 7 z 15 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 22 z 30 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež do 21 rokov 27 z 28 párov 9.3.2019 WDSF Open, Brno …

Zobraziť stránku »

Marek Kleiman a Vanesa Balážová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 16 z 20 párov 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež do 21 rokov 9 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B STT 3 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 5 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 16-18 z 30 párov 23.2.2019 …

Zobraziť stránku »

Imrich Rumi a Katka Bachoríková

    Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 17 z 20 párov 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež do 21 rokov 8 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B STT 9 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 2 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 10-11 z 30 …

Zobraziť stránku »

Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Junior II 9 zo 17 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Junior II 11 z 18 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 8 z 19 párov 6.4.2019 Ružomberok, SLP Juniori 3 z 34 párov

Zobraziť stránku »

Erik Košík a Karin Soukupová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 2.2.2019 MSR 10 tancov, Poprad Mládež 10 z 20 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B STT 4 z 15 párov 10.2.2019 Bratislava Dospelí B LAT 6 z 18 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 19-20 z 30 párov 30.3.2019 MSR STT, Banská Bystrica Mládež 20 z 32 párov

Zobraziť stránku »

Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 10.2.2019 Bratislava Dospelí C STT 17 z 21 párov

Zobraziť stránku »

Gregor Králik a Pavlína Belavá

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež 15 z 30 párov 23.2.2019 MSR LAT, Poprad Mládež do 21 rokov 18-19 z 28 párov

Zobraziť stránku »