Žilina Dance Cup 2020

   Samuel a Tamara si víťazstvom v kat. Dospelí STT vytancovali výkonnostnú triedu „C “ srdečne blahoželáme 😀 .

Srdečne blahoželáme všetkým tanečným párom za medailové a finálové umiestnenia a za prezentáciu svojich tanečných umení 😀 .

Výsledky:

 

Dospelí B STT

3.miesto / Finále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Dospelí B LAT

6.miesto / Finále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Dospelí C STT

8.miesto Samuel Kubík a Tamara Janotková

Dospelí C LAT

14-15.miesto Samuel Kubík a Tamara Janotková

Dospelí D STT

1.miesto / Finále Samuel Kubík a Tamara Janotková,

zisk tredy „C“

 

 

Junior II D STT

2.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianka Kumorová

Junior II D LAT

3.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianka Kumorová

Junior I D STT

7.miesto / Semifinále Kristíán Šimko a Simona Chovanová

Junior I D LAT

3.miesto / Finále Kristíán Šimko a Simona Chovanová

 

WDSF Open Brno 2020

Výsledky:

6.3. 2020

Mládež do 21 rokov STT

8.miesto / Semifinále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

Mládež do 21 rokov LAT

16.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá

8.3.2020

Mládež STT

33.miesto Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Mládež LAT

výsledky budú zapísané po skončení súťaže

 

Pohár Pezinského kultúrneho centra

  Imrich s Katkou získali na tejto bodovacej súťaži v LAT svojím prvenstvom v kat. „Dospelí“ výkonnostnú triedu „A“, srdečne gratulujeme 😀 .

Zároveň gratulujeme všetkým tanečným párom za ich predvedené výkony 😀 .

výsledky:

Dospelí B STT

2.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dospelí B LAT

1.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Junior I D STT

6.miesto / Finále Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

Junior I D LAT

11.miesto / Semifinále Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

 

Marek a Paťka Vicemajstrami SR v STT 2020

    V Leviciach sa konali v poradí druhé tohtoročné MSR a to v štandardných tancoch, kde si Marek Rebro s Paťkou Piešťanskou vytancovali titul vicemajstra v kat. „Mládež do 21 rokov“ čím si zabezpečili účasť na Majstrovstvách sveta, kde budú reprezentovať Slovenskú republiku, ktoré sa uskutočnia v septembri tohto roku v meste Kistelek v Maďarsku. Svoje tanečné umenie prezentovali i v kat. „Dospelí“, kde si vytancovali krásne finálové umiestnenie 😀 .

Ďalšie výborné umiestnenia dosiahli Adam s Nikolou, Martin s Lenkou a Imrich s Katkou, ktorí si vo svojich vekových kategóriach vytancovali krásne semifinálové umiestnenia.

Všetkým tanečným párom za reprezentovanie nášho tanečného klubu ďakujeme a srdečne gratulujeme k dosiahnutým výsledkom 😀 

 

 

 

 

Výsledky:

 

Dospelí 

6.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

Mládež do 21 rokov

2.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

11.miesto / Semifinále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

15.miesto Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

 

 

Mládež

7.miesto / Semifinále Martin Poliak a Lenka Farkašová

12.miesto / Semifinále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

14.miesto Timotej Klačko a Karin Soukupová

16.miesto Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

23-25.miesto Lukáš Hipík a Vanesa Kočiská

33.miesto Marek Kleiman a Luisa Chiara Buttafoco

Junior I

19-20.miesto Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

 

Print this Stránka

O nás

Vitajte v tanečnom klube Welcome Trnava

Dovoľujeme si osloviť širokú verejnosť a milovníkov spoločenského tanca, ako možno využiť svoj voľný čas a informovať  Vás o činnosti a úspechoch nášho tanečného klubu, ktorého zakladateľom je kvalifikovaný tréner spoločenského tanca Ján Sianta.

Ponúkame:

  • Tanečný šport pre deti, mládež a dospelých.
  • Tanečná príprava pre deti od 5 rokov.
  • Kurzy spoločenského tanca.
  • Individuálna príprava na rôzne druhy spoločenských podujatí….(svadby, plesy…).
  • Tanečné vystúpenia na oslavách, firemných večierkoch a recepciách.
  • Kondičné tréningy.

Na stretnutie s Vami sa v novo vynovenej a ľahko dostupnej tanečnej sále teší vedúci klubu TK Welcome a tréner 1.kvalifikačného stupňa Zdeno Blesák.

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/

Žilina Dance Cup 2020

   Samuel a Tamara si víťazstvom v kat. Dospelí STT vytancovali výkonnostnú triedu „C “ srdečne blahoželáme 😀 . Srdečne blahoželáme všetkým tanečným párom za medailové a finálové umiestnenia a za prezentáciu svojich tanečných umení 😀 . Výsledky:   Dospelí B STT 3.miesto / Finále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová Dospelí B LAT 6.miesto / …

Read more

WDSF Open Brno 2020

Výsledky: 6.3. 2020 Mládež do 21 rokov STT 8.miesto / Semifinále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská Mládež do 21 rokov LAT 16.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá 8.3.2020 Mládež STT 33.miesto Imrich Rumi a Katka Bachoríková Mládež LAT výsledky budú zapísané po skončení súťaže  

Read more

Pohár Pezinského kultúrneho centra

  Imrich s Katkou získali na tejto bodovacej súťaži v LAT svojím prvenstvom v kat. „Dospelí“ výkonnostnú triedu „A“, srdečne gratulujeme 😀 . Zároveň gratulujeme všetkým tanečným párom za ich predvedené výkony 😀 . výsledky: Dospelí B STT 2.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková Dospelí B LAT 1.miesto / Finále Imrich Rumi a …

Read more

Marek a Paťka Vicemajstrami SR v STT 2020

    V Leviciach sa konali v poradí druhé tohtoročné MSR a to v štandardných tancoch, kde si Marek Rebro s Paťkou Piešťanskou vytancovali titul vicemajstra v kat. „Mládež do 21 rokov“ čím si zabezpečili účasť na Majstrovstvách sveta, kde budú reprezentovať Slovenskú republiku, ktoré sa uskutočnia v septembri tohto roku v meste Kistelek v …

Read more