Úspešný víkend našich tanečných párov :-)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

   V dňoch 30.11.-1.12.2019 sa naše tanečné páry úspešne prezentovali na domácich i zahraničných súťažiach, kde si vytancovali krásne medailové,  finálové a semifinálové umiestnenia.

Všetkým tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne blahoželáme 😀 .

Výsledky:

30.11.2019 Trnava

 

Junior II D STT

1.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior II D LAT

3.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior I D STT

3.miesto / Finále Marek Kulas a Kristína Danišová

9-10.miesto / Semifinále Šimon Šarözy a Noemi Tatyová

16.miesto Juraj Varáček a Dominika Hipíková

17-18.miesto Jozef Janičina a Ella Gajdošová

 

 

Junior I D LAT

9-10.miesto / Semifinále Šimon Šarözy a Noemi Tatyová

13.miesto Jozef Janičina a Ella Gajdošová

15.miesto Marek Kulas a Kristína Danišová

16-17.miesto Juraj Varáček a Dominika Hipíková

Junior I E

5.miesto / Finále Richard Papcún a Sofia Matúšová

Deti II E

1.miesto / Finále Richard Papcún a Sofia Matúšová

 

 

30.11.2019 Kroměŕíž

 

Dospelí A STT

2.miesto / Finále Daniel Duda a Vanesa Balážová

Dospelí A LAT

1.miesto / Finále Michal Nazaruk a Vendulka Hrnčíriková

 

 

Dospelí B STT

5.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dospelí B LAT

1.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

5.miesto / Finále Daniel Duda a Vanesa Balážová

 

 

1.12.2019 Maribor, Slovinsko

 

WDSF Open

Mládež STT

5.miesto / Finále Martin Poliak a Lenka Farkašová

21.miesto Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Mládež STT

12.miesto / Semifinále Martin Poliak a Lenka Farkašová

15-18.miesto Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Junior II STT

11.miesto / Semifinále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Junior II LAT

13.miesto Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

 

Bodovacie súťaže v ČR

Výsledky:

Kopřivnice 23.11.2019

Dospelí A STT

2.miesto / Finále Daniel Duda a Vanesa Balážová

Dospelí B LAT

3.miesto / Finále Daniel Duda a Vanesa Balážová

Brno 24.11.2019

Mládež B LAT

2.miesto / Finále Gregor Králik a Pavlína Belavá

Dospelí C LAT

4.miesto / Finále Samuel Kubík a Tamara Janotková

Dospelí D STT

6.miesto Samuel Kubík a Tamara Janotková

Srdečne gratulujeme 😀 .

O pohár Akadémie tanca 2019

V Nitre sa uskutočnila bodovacia súťaž, kde si naše tanečné páry vytancovali skvelé medailové, finálové i semifinálové umiestnenia.

Všetkým tanečným párom srdečne gratulujeme 😀 .

 

 

 

 

 

Výsledky:

 

Dospelí B STT

1.miesto / Finále Adam  Boledovič a Nikola Bačkádyová

4.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dospelí B LAT

1.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

2.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

11.miesto / Semifinále Adam  Boledovič a Nikola Bačkádyová

Dospelí C STT

5.miesto / Finále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

Dospelí C LAT

9.miesto Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

Junior II D STT

2.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior II D LAT

1.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

 

 

Junior I D STT

14.miesto Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

15-17.miesto Jozef Janičina a Ella Gajdošová

15-17.miesto Marek Kulas a Kristína Danišová

22.miesto Juraj Varáček a Dominika Hipíková

 Junior I D LAT

11-12.miesto / Semifinále Marek Kulas a Kristína Danišová

17-19.miesto Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

22.miesto Jozef Janičina a Ella Gajdošová

25.miesto Juraj Varáček a Dominika Hipíková

Junior II E

1.miesto / Finále Marián Šarközy a Monika Jamrichová

Junior I E

1.miesto / Finále Marián Šarközy a Monika Jamrichová

Deti II E

4.miesto / Finále Richard Papcún a Sofia Matúšová

 

Viva Dance Festival 2019, 6.kolo SLP

 V priebehu víkendu 9-10.11.2019 sa v ŠH Milénium uskutočnili súťaže Slovenského pohára a bodovacie súťaže, kde si medailové, finálové, semifinálové umiestnenia vytancovali svojím tanečným umením naše tanečné páry.

Všetkým tanečným párom za dosiahnuté výsledky srdečne blahoželáme 😀 .

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky:

 

Slovenský pohár

Dospelí STT 

9.miesto / Semifinále Martin Poliak a Lenka Farkašová

19-20.miesto Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dospelí LAT

4.miesto / Finále Michal Nazaruk a Vendulka Hrnčiríková

12.miesto / Semifinále Martin Poliak a Lenka Farkašová

14-15.miesto Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Juniori STT

11.miesto / Semifinále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Juniori STT

9.miesto / Semifinále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

 

 

Bodovacie súťaže

Dospelí B LAT

1.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

11.miesto / Semifinále Gregor Králika Pavlína Belavá

Dospelí C STT

4.miesto Marek Eliáš a Jesica Brestovanská

Dospelí C LAT

4.miesto / Finále Marek Eliáš a Jesica Brestovanská

5.miesto / Finále Samuel Kubík a Tamara Janotková

Dospelí D STT

4.miesto / Finále Samuel Kubík a Tamara Janotková

9.miesto Maximilán Matúš a Magdaléna Nekanovičová

Dospelí D LAT

6.miesto Maximilán Matúš a Magdaléna Nekanovičová

Junior II D STT

6.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior II D LAT

11-13.miesto Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior I D STT

 21.miesto Juraj Varáček a Dominika Hipíková

Junior I D LAT

19-20.miesto Juraj Varáček a Dominika Hipíková

Deti II D STT

6.miesto / Finále Šarközy Šimon a Noemi Tatyová

Deti II D LAT

8-9.miesto / Semifnále Šarközy Šimon a Noemi Tatyová

Juniori I E

2.miesto / Finále Marián Šarközy a Monika Jamrichová

Deti II E

1.miesto / Finále Richard Papcún a Sofia Matúšová

 

 

Print this Stránka

O nás

Vitajte v tanečnom klube Welcome Trnava

Dovoľujeme si osloviť širokú verejnosť a milovníkov spoločenského tanca, ako možno využiť svoj voľný čas a informovať  Vás o činnosti a úspechoch nášho tanečného klubu, ktorého zakladateľom je kvalifikovaný tréner spoločenského tanca Ján Sianta.

Ponúkame:

  • Tanečný šport pre deti, mládež a dospelých.
  • Tanečná príprava pre deti od 5 rokov.
  • Kurzy spoločenského tanca.
  • Individuálna príprava na rôzne druhy spoločenských podujatí….(svadby, plesy…).
  • Tanečné vystúpenia na oslavách, firemných večierkoch a recepciách.
  • Kondičné tréningy.

Na stretnutie s Vami sa v novo vynovenej a ľahko dostupnej tanečnej sále teší vedúci klubu TK Welcome a tréner 1.kvalifikačného stupňa Zdeno Blesák.

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/

Úspešný víkend našich tanečných párov :-)

                           V dňoch 30.11.-1.12.2019 sa naše tanečné páry úspešne prezentovali na domácich i zahraničných súťažiach, kde si vytancovali krásne medailové,  finálové a semifinálové umiestnenia. Všetkým tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne blahoželáme 😀 . Výsledky: 30.11.2019 Trnava   Junior II D STT 1.miesto …

Read more

Bodovacie súťaže v ČR

Výsledky: Kopřivnice 23.11.2019 Dospelí A STT 2.miesto / Finále Daniel Duda a Vanesa Balážová Dospelí B LAT 3.miesto / Finále Daniel Duda a Vanesa Balážová Brno 24.11.2019 Mládež B LAT 2.miesto / Finále Gregor Králik a Pavlína Belavá Dospelí C LAT 4.miesto / Finále Samuel Kubík a Tamara Janotková Dospelí D STT 6.miesto Samuel Kubík …

Read more

O pohár Akadémie tanca 2019

V Nitre sa uskutočnila bodovacia súťaž, kde si naše tanečné páry vytancovali skvelé medailové, finálové i semifinálové umiestnenia. Všetkým tanečným párom srdečne gratulujeme 😀 .           Výsledky:   Dospelí B STT 1.miesto / Finále Adam  Boledovič a Nikola Bačkádyová 4.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková Dospelí B LAT 1.miesto …

Read more

Viva Dance Festival 2019, 6.kolo SLP

 V priebehu víkendu 9-10.11.2019 sa v ŠH Milénium uskutočnili súťaže Slovenského pohára a bodovacie súťaže, kde si medailové, finálové, semifinálové umiestnenia vytancovali svojím tanečným umením naše tanečné páry. Všetkým tanečným párom za dosiahnuté výsledky srdečne blahoželáme 😀 .                           Výsledky:   Slovenský pohár …

Read more