Dance Cup Žilina 2019

   Prinášame Vám výsledky z bodovacích súťaží, ktoré sa konali v Žiline.

Všetkým tanečným párom srdečne gratulujeme 😀 .

Výsledky:

 

Pohárová súťaž BAS STT

1.miesto / Finále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

Pohárová súťaž BAS LAT

4.miesto Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

Dospelí B STT

1.miesto / Finále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

Dospelí B LAT

6.miesto Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

Dospelí C STT

8.miesto / Semifinále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

Dospelí C LAT

6.miesto / Finále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

 

Dospelí D STT

7.miesto / Finále Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Dospelí D STT

9.miesto Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Junior II D STT

7-8.miesto / Semifinále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior II D STT

9.miesto / Semifinále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior II E

5.miesto Marek Kulas a Kristína Danišová

Junior I E

4.miesto / Finále Marek Kulas a Kristína Danišová

Castrum novum cup 2019

Prinášame Vám výsledky z bodovcej súťaže, ktorá sa konala v Nových Zámkoch, kde si medailové, finálové a semifinálové umiestnenia vytancovali naše tanečné páry.

Všetkým tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne gratulujeme 😀 .

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky:

 

Dospelí B STT

3.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dospelí B LAT

3.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

Dospelí C STT

5.miesto / Finále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

6.miesto / Finále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

Dospelí C LAT

7.miesto / Semifinále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

8-9.miesto / Semifinále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

Dospelí D STT

7.miesto Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Dospelí D LAT

8.miesto Maximilián Matúš a Daniela Adamová

 

 Junior II E

4.miesto / Finále Marek Kulas a Kristína Danišová

Junior I E

3.miesto / Finále Marek Kulas a Kristína Danišová

Deti II E

1.miesto / Finále Šimon Šarközy a Noemi Tatyová

 

WDSF Open Olomouc 2019

 

   Výborný výsledok v Mládeži STT dosiahli Marek s Paťkou na medzinárodnej súťaži u našich západných susedov, kde si vytancovali bronzové umiestnenie a Adam s Nikolou sa umiestnili tesne za semifinále.

Všetkým zúčastneným tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne gratulujeme 😀 .

Výsledky:

18.5.2019

Mládež LAT

18-20.miesto Martin Poliak a Lenka Farkašová

24-25.miesto Imrich Rumi a Katka Bachoríková

19.5.2019

Mládež STT

3.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

13.miesto Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

21.miesto Martin Poliak a Lenka Farkašová

Pribinov pohár, 3.kolo SLP

    Prinášame Vám výsledky zo súťaže 3.kola Slovenského pohára a bodovacích súťaží, ktoré sa uskutočnili v Nitre.

Všetkým tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne blahoželáme.

Výsledky:

 

Slovenský pohár

Dospelí STT

4.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

Dospelí LAT

11.miesto / Semifinále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

17-18.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá

Juniori STT

4.miesto / Finále Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

Juniori LAT

7.miesto / Semifinále Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

 

Bodovacia súťaž

Dospelí C STT

10.miesto / Semifinále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

12-13.miesto Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

Dospelí C LAT

4.miesto / Finále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

19-20.miesto Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

Print this Stránka

O nás

Vitajte v tanečnom klube Welcome Trnava

Dovoľujeme si osloviť širokú verejnosť a milovníkov spoločenského tanca, ako možno využiť svoj voľný čas a informovať  Vás o činnosti a úspechoch nášho tanečného klubu, ktorého zakladateľom je kvalifikovaný tréner spoločenského tanca Ján Sianta.

Ponúkame:

  • Tanečný šport pre deti, mládež a dospelých.
  • Tanečná príprava pre deti od 5 rokov.
  • Kurzy spoločenského tanca.
  • Individuálna príprava na rôzne druhy spoločenských podujatí….(svadby, plesy…).
  • Tanečné vystúpenia na oslavách, firemných večierkoch a recepciách.
  • Kondičné tréningy.

Na stretnutie s Vami sa v novo vynovenej a ľahko dostupnej tanečnej sále teší vedúci klubu TK Welcome a tréner 1.kvalifikačného stupňa Zdeno Blesák.

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/

Dance Cup Žilina 2019

   Prinášame Vám výsledky z bodovacích súťaží, ktoré sa konali v Žiline. Všetkým tanečným párom srdečne gratulujeme 😀 . Výsledky:   Pohárová súťaž BAS STT 1.miesto / Finále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová Pohárová súťaž BAS LAT 4.miesto Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová Dospelí B STT 1.miesto / Finále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová Dospelí …

Read more

Castrum novum cup 2019

Prinášame Vám výsledky z bodovcej súťaže, ktorá sa konala v Nových Zámkoch, kde si medailové, finálové a semifinálové umiestnenia vytancovali naše tanečné páry. Všetkým tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne gratulujeme 😀 .                 Výsledky:   Dospelí B STT 3.miesto / Finále Imrich Rumi a Katka Bachoríková Dospelí …

Read more

WDSF Open Olomouc 2019

     Výborný výsledok v Mládeži STT dosiahli Marek s Paťkou na medzinárodnej súťaži u našich západných susedov, kde si vytancovali bronzové umiestnenie a Adam s Nikolou sa umiestnili tesne za semifinále. Všetkým zúčastneným tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne gratulujeme 😀 . Výsledky: 18.5.2019 Mládež LAT 18-20.miesto Martin Poliak a Lenka Farkašová 24-25.miesto Imrich …

Read more

Pribinov pohár, 3.kolo SLP

    Prinášame Vám výsledky zo súťaže 3.kola Slovenského pohára a bodovacích súťaží, ktoré sa uskutočnili v Nitre. Všetkým tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne blahoželáme. Výsledky:   Slovenský pohár Dospelí STT 4.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská Dospelí LAT 11.miesto / Semifinále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská 17-18.miesto Gregor Králik a Pavlína …

Read more