↑ Return to Výsledky

Print this Stránka

2016

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/?page_id=1603

Lukáš Bačkády a Patrícia Piešťanská

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 24.1.2016 Brno Dospelí B STT 6 z 15 párov 24.1.2016 Brno Dospelí B LAT 8 z 11 párov 13.2.2016 MSR 10 tancov Mládež 13 z 15 párov 5.3.2016 MSR LAT Mládež 19 z 20 párov 19.3.2016 MSR STT Mládež 15 z 21 párov 9.4.2016 Pezinok Dospelí B STT 4 z 12 párov …

Zobraziť stránku »

Marek Rebro a Katka Bachoríková

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 13.2.2016 MSR 10 tancov Junior II 10-11 z 25 párov 5.3.2016 MSR LAT Junior II 14 z 29 párov 19.3.2016 MSR STT Junior II 12 z 20 párov 2.4.2016 SLP, Ružomberok Juniori STT 5 z 22 párov 2.4.2016 SLP, Ružomberok Juniori LAT 4 z 28 párov 23.4.2016 SLP, Lučenec Juniori STT 5 …

Zobraziť stránku »

Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 24.1.2016 Brno Junior II C STT 2 z 12 párov 24.1.2016 Brno  Junior II D LAT 3 z 26 párov 19.3.2016 MSR STT Junior II 14 z 20 párov 9.4.2016 Pezinok Junior II C STT 3 z 15 párov 9.4.2016 Pezinok  Junior II D LAT 1 zo 17 párov 17.4.2016 Martin …

Zobraziť stránku »

Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 31.1.2016 Malinovo Junior I D STT 3 z 18 párov 31.1.2016 Malinovo Junior I D LAT 10-11 zo 17 párov 27.2.2016 Dechtice Junior I D STT 7 zo 14 párov 27.2.2016 Dechtice Junior I D LAT 11 zo 16 párov 5.3.2016 MSR LAT Junoir I 21-23 zo 41 párov 6.3.2016 …

Zobraziť stránku »

Tomáš Pekara a Ivana Mozníková

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 31.1.2016 Malinovo Junior I D STT 11 z 18 párov 31.1.2016 Malinovo Junior I D LAT 10-11 zo 17 párov 13.2.2016 MSR 10 tancov Junior I 22 z 30 párov  20.2.2016 Žiar nad Hronom Junior I D STT 10 z 18 párov 20.2.2016 Žiar nad Hronom Junior I D LAT …

Zobraziť stránku »

Matej Bedej a Nora Čechová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 31.1.2016 Malinovo Junior II E 3 z 13 párov 27.2.2016 Dechtice Junior II E, trieda „D“ 2 z 8 párov 9.4.2016 Pezinok Junior II D STT 3 z 15 párov 9.4.2016 Pezinok Junior II D LAT 16 zo 17 párov 9.4.2016 Pezinok Dospelí D STT 4 z 11 párov 17.4.2016 …

Zobraziť stránku »

Martin Poliak a Lenka Farkašová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 17.4.2016 Martin Junior I C STT 9 z 9 párov 17.4.2016 Martin Junior I C LAT 6 z 11 párov 30.4.2016 Trnava Junior I C STT 6-7 z 10 párov 30.4.2016  Trnava Junior I C LAT 10 z 12 párov 15.5.2016 SLP, Nitra Juniori STT 21-23 z 36 párov 15.5.2016 SLP, …

Zobraziť stránku »

Gregor Králik a Pavlína Belavá

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 13.2.2016 MSR 10 tancov Junior II 24 z 25 párov 27.2.2016 Dechtice Junior II C STT 9 z 13 párov 27.2.2016 Dechtice Junior II C LAT 10 zo 14 párov 6.3.2016 Banská Bystrica Junior II C STT 4 z 8 párov 6.3.2016 Banská Bystrica Junior II C LAT 8 z 11 párov …

Zobraziť stránku »

Maximilán Matúš a Laura Grellová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 27.2.2016 Dechtice Junior II E 3 z 8 párov 13.3.2016 Nitra Junior II E 8 z 8 párov 9.4.2016 Pezinok Junior I E 5 z 10 párov 1.5.2016 Trnava Junior I E 5 z 11 párov 16.10.2016 Pezinok Junior I E 1 z 9 párov 23.10.2016 Trenčín Junior I E 1 …

Zobraziť stránku »

Peter Bachorík a Daniela Adamová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 27.2.2016 Dechtice Deti II E 3 zo 6 párov 13.3.2016 Nitra Deti II E 2 zo 7 párov 9.4.2016 Pezinok Deti II E 5 z 11 párov 1.5.2016 Trnava Junior I E 7 z 11 párov 1.5.2016 Trnava Deti II E 3 z 3 párov 22.5.2016 Bratislava Deti II E …

Zobraziť stránku »