«

»

jan 26 2020

Print this Článok

Marek a Paťka Majstrami SR v 10-tich tancoch 2020

    V sobotu 25.1.2020 sa Popradská aréna roztancovala uskutočneným podujatím MSR v 10-tich tancoch. Naše tanečné páry – želiezka v ohni sa prezentovali v dvoch vekových kategóriach „Mládež a Mládež do 21 rokov“, ktorí svojimi tanečnými výkonmi z domácich či medzinárodných podujatí s predchádzajúceho roka patrili medzi medailistov a ašpirantov k získaniu titulu Majstra Slovenskej republiky. 

   V kategórii „ Mládež do 21 rokov“ Marek Rebro a Paťka Piešťanská svoje niekoľkoročné úsilie v tanečnom športe pretavili do reality a stali sa Majstrami Slovenskej republiky v 10-tich tancoch pre rok 2020 a ktorí budú reprezentovať Slovenskú republiku na Majstrovstvách sveta 10 T, ktoré sa uskutočnia 2.mája 2020 v Chisinau v Moldavsku. Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová si v tejto vekovej kategórii vytancovali krásne semifinálové umiestnenie.

   V kategórii „ Mládež“ si finálové umiestnenie vytancovali Martin Poliak a Lenka Farkašová, ktorí sa svojim umiestnením zaradili medzi reprezentantov SR. Tesne za finálovými miestenkami sa umiestnili Imrich Rumi a Katka Bachoríková a semifinálové umiestnenie si vytancovali aj  Maksym Shabatko a Lucia Rábarová.

Všetkým tanečným párom srdečne gratulujeme za reprezentovanie tanečného klubu a za predvedené tanečné výkony 😀 

Výsledky:

Mládež do 21 rokov

1.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

9.miesto / Semifinále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

13.miesto Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

Mládež

5.miesto / Finále Martin Poliak a Lenka Farkačová

7.miesto / Semifinále Imrich Rumi a Katka Bachoríková

11-12.miesto / Semifinále Maksym Shabatko a Lucia Rábarová

 

 

 

 

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/?p=3413