↑ Return to Výsledky

Print this Stránka

2014

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/?page_id=1121

Matúš Majzel a Patrícia Piešťanská

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 22.2.2014 MSR 10 tancov, Trnava Junior II 7-8 z 22 párov 8.3.2014  MSR v STT, Poprad Junior II  10 z 22 párov  23.3.2014  MSR v LAT, Banská Bystrica Junior II  17 z 20 párov  29.3.2014 SLP Ružomberok Juniori STT 5 z 26 párov 29.3.2014 SLP Ružomberok Juniori LAT 9-10 z …

Zobraziť stránku »

Lukáš Bačkády a Ester Krištofičová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie  1.2.2014 Nitra Dospelí C STT 5 z 9 párov  1.2.2014  Nitra  Dospelí C LAT 12 z 12 párov 22.2.2014  MSR 10 tancov, Trnava Junior II 19 z 22 párov 8.3.2014 MSR v STT, Poprad Junior II 17 z 22 párov 15.3.2014 Pezinok Dospelí C STT 2 zo 16 párov 15.3.2014 …

Zobraziť stránku »

Marek Rebro a Katka Bachoríková

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 1.2.2014  Nitra Junior I D STT  3 z 10 párov  1.2.2014 Nitra Junior I D LAT 5 z 10 párov 22.2.2014 MSR 10 tancov, Trnava Junior I 8-9 z 22 párov 8.3.2014 MSR v STT, Poprad Junior I 8 z 18 párov 15.3.2014 Pezinok Junior I D STT 1 z …

Zobraziť stránku »

Martin Poliak a Lenka Farkašová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 1.2.2014 Nitra Junior I D STT 10 z 10 párov 1.2.2014 Nitra Junior I D LAT 10 z 10 párov 15.3.2014 Pezinok Deti II D STT 3 zo 7 párov 15.3.2014 Pezinok Deti II D LAT 4 z 8 párov 22.3.2014  Banská Bystrica Deti II D STT 5– zo 6 …

Zobraziť stránku »

Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 1.2.2014 Nitra Junior I E   1 z 8 párov 15.3.2014 Pezinok Junior I E 4 z 13 párov 30.3.2014 Nitra Junior I E 1 zo 16 párov 16.11.2014 Budmerice Junior I D STT 5 z 13 párov 16.11.2014 Budmerice Junior I D LAT 12 zo 14 párov 29.11.2014 Nitra …

Zobraziť stránku »

Gregor Králik a Vanesa Kočiská

  Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 1.2.2014 Nitra Junior I E   5-6 z 8 párov 15.3.2014 Pezinok Junior II E 3 z 8 párov 15.3.2014 Pezinok Junior I E 6 z 13 párov 22.3.2014  Banská Bystrica Junior II E 1 z 11 párov  22.3.2014  Banská Bystrica Junior I E 13-15 z 25 párov  30.3.2014 Nitra …

Zobraziť stránku »

Peter Bachorík a Soňa Hrnčírová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 30.3.2014 Nitra Deti I E 6 zo 6 párov 30.3.2014 Nitra Deti II E 19-21 z 21 párov 27.4.2014 Dechtice Deti I E 5 zo 7 párov 27.4.2014 Dechtice Deti II E 19 z 19 párov 4.5.2014 GPT, Trnava Deti I E 7-8 z 8 párov 4.5.2014 GPT, Trnava Deti …

Zobraziť stránku »

Maximilián Matúš a Lucia Rábarová

Dátum Miesto súťaže Kategória Umiestnenie 16.11.2014 Budmerice Deti II E 9 z 10 párov 29.11.2014 Nitra Deti II E 13 zo 16 párov  

Zobraziť stránku »