«

»

nov 12 2018

Print this Článok

Viva Dance Festival, 6.kolo SLP 2018

   V Nových Zámkoch sa v priebehu celého víkendu konalo ďalšie kolo Slovenského pohára  spolu s bodovacími súťažami, kde naše tanečné pár dosiahli vynikajúce výsledky.

Všetkým tanečným párom srdečne gratulujeme  😀 .

 

 

 

 

 

 

 

 

Výsledky:

 

Sobota 10.11.2018

Slovenský pohár

Dospelí STT

3.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

10.miesto / Semifinále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

23.miesto Marek Kleiman a Vanesa Balážová

24.miesto  Erik Košík a Karin Soukupová

Dospelí LAT

16.miesto Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

30-31.miesto Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

34-35.miesto  Erik Košík a Karin Soukupová

38-39.miesto Marek Kleiman a Vanesa Balážová

38-39.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá

Juniori STT

2.miesto / Finále Martin Poliak a Lenka Farkašová

9-10.miesto / Semifinále Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

Juniori LAT

3.miesto / Finále Martin Poliak a Lenka Farkašová

13.miesto  Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

Bodovacie súťaže

Dospelí B STT

5.miesto / Finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová

6.miesto / Finále Erik Košík a Karin Soukupová

Dospelí B LAT

4.miesto / Finále Erik Košík a Karin Soukupová

12.miesto / Semifinále Marek Kleiman a Vanesa Balážová

13-16.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá

Junior II D STT

9.miesto / Semifinále Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Junior II D LAT

6.miesto / Finále Maximilián Matúš a Daniela Adamová

 

Nedeľa 11.11.2018

Dospelí D STT

1.miesto / Finále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

3.miesto / Finále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

8.miesto Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Dospelí D LAT

2.miesto / Finále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

4.miesto / Finále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

6.miesto / Finále Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Junior I D STT

7-8.miesto / Semifinále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior I D LAT

8-9.miesto / Semifinále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior II E

5-6.miesto Juraj Varáček a Ella Gajdošová

Junior I E

6.miesto / Finále Juraj Varáček a Ella Gajdošová

 

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/?p=2777