«

»

okt 15 2018

Print this Článok

Pezinský strapec 2018

    Výborné výsledky v ďalšom kole Slovenského pohára a na bodovacích súťažiach dosiahli naše tanečné páry, ktoré sa konali v DK v Pezinku. Marek s Paťkou si v STT zatancovali vo finále Adam s Nikolou v semifinále a Marek s Vanesou sa pretancovali do 2.kola v SLP v kategórii „Dospelí“. V juniorskej kategórii si Martin s Lenkou vytancovali strieborné medaily v oboch tanečných žánroch a Lukáš s Luciou si v STT zatancovali vo finále a v LAT v semifinále. Ďalšie medailové , finálové a semifinálové umiestnenia si naše tanečné páry vytancovali aj na bodovacích súťažiach, ktoré Vám prinášame vo výsledkoch.

Všetkým tanečným párom k dosiahnutým výsledkom srdečne blahoželáme 😀 .

 

 

Výsledky:

 

Slovenský pohár

Dospelí STT

5.miesto / Finále Marek Rebro a Patrícia Piešťanská

9.miesto / Semifinále Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

21.miesto Marek Kleiman a Vanesa Balážová

Dospelí LAT

29-31.miesto Adam Boledovič a Nikola Bačkádyová

32.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá

38-39.miesto Marek Kleiman a Vanesa Balážová

Juniori STT

2.miesto / Finále Martin Poliak a Lenka Farkašová

6.miesto / Finále Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

Juniori LAT

2.miesto / Finále Martin Poliak a Lenka Farkašová

11.miesto / Semifinále Lukáš Hipík a Lucia Rábarová

 

 

Bodovacie súťaže

Dospelí B STT

4.miesto / Finále Marek Kleiman a Vanesa Balážová 

5.miesto / Finále Erik Košík a Karin Soukupová

Dospelí B LAT

2.miesto / Finále Erik Košík a Karin Soukupová

13-14.miesto Gregor Králik a Pavlína Belavá

15.miesto Marek Kleiman a Vanesa Balážová 

Dospelí D STT

1.miesto / Finále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

3.miesto / Finále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

Dospelí D LAT

1.miesto / Finále Kristián Šimončič a Vanesa Kočiská

3.miesto / Finále Marek Eliáš a Jessica Brestovanská

Junior II D STT

8.miesto / Semifinále Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Junior II D LAT

4.miesto / Finále Maximilián Matúš a Daniela Adamová

Junior I D STT

6.miesto / Finále Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior I D LAT

14.miesto Adam Tomovič a Bianca Kumorová

Junior I E

9.miesto / Semifinále Juraj Varáček a Ella Gajdošová

 

Permanent link to this article: http://www.tkwelcome.sk/?p=2715